Bizden Haberler

12/26/2019

AZAMİ KULLANIM ÖMRÜ & MAKSİMUM PERFORMANS

 

Almatec havalı diyaframlı pompalar, gelişmiş özellikleri ve işletmelere sağladığı faydalar sebebiyle boya ve vernik sektöründeki birçok hassas uygulamaya yönelik en uygun çözümü oluşturmaktadır.

 

Almatec CHEMICORserisi metal pompalar ATEX uyumluluğu nedeniyle boya ve vernik transferine uygundur.  UV vernikler için ise iletken plastikten üretilen AlmatecE-serisi  pompalar tercih edilmektedir. Yüksek basınç ve tek besleyici pompanın söz konusu olduğu boya sistemlerinde, Almatec AH-Spaslanmaz çelik pompalar ideal çözüm sunmaktadır. Almatec pompaları kısa sürede ve çok az temizleme malzemesi ile temizlenebilmektedir.

 

Dış yüzey teknolojisi endüstrisinde kullanılan, yüksek konsantrasyonlu asitten abrasif bulamaçlara kadar çeşitlilik gösteren proses kimyasalları, ekipmanlara ve malzemelere ciddi oranda zarar vermektedir. Almatec, bu tür zorluklarla başa çıkabilecek pompalar geliştirmiştir. Aşındırıcı akışkanları transfer etmekte ve sıvı çözeltilerin drenajında kullanılan Almatec E-serisi pompalar bu zorlu uygulamalara örnek gösterilebilir.AlmatecAHD/AHS serisi yüksek basınç pompaları, atık bertarafına yönelik çamur toplamada filtre pres uygulamalarında kullanılmaktadır.

 

Metrans Makina, Türkiye’deki tek yetkiliAlmatec temsilciliğidir ve her konuda destek sağlamaktadır.