Biz Kimiz

 

1991 yılından bu yana akışkan sıvı transferi uygulamalarında kullanılan tüm endüstriyel pompalar, tamamlayıcı ekipman ve sistemler alanındaki uzmanlığımız, bilgi birikimimiz ve satış sonrası servis ve bakım hizmetlerimizle, sektörün öncü firmalarından biriyiz. Her türlü akışkanın transferini sağlayabilmek için, birbirini tamamlayan ürün programına sahip Avrupa ve ABD menşeli dünyaca tanınmış üretici firmaların Türkiye temsilciliğini ve distribütörlüğünü yürütmekteyiz.

Temsil ettiğimiz firmaların yenilikçi ve teknolojinin öncülerinden olmalarına gösterdiğimiz özen, müşterilerimize gelişmiş ürün seçenekleri ve optimal çözümler sunmamıza olanak tanımaktadır.


Hedefimiz, müşterilerimizin sadece ürün sağlayıcısı olmaktan öte, onlarla karşılıklı güven üzerine kurulu uzun vadeli iş ortaklığı kurarak iş süreçlerine katma değer sağlamaktır.

 

Kalite ve Çevre Politikamız

 

Müşteri memnuniyetini bütün olguların önünde tutan firmamız, gelişimin ve yüksek kalitenin eğitime ve insana yatırım odaklı olduğunu düşünerek yüksek kaliteli ürünler sunmayı hedeflemektedir, sektöründe değişim, dönüşüm ve teknolojiyi takip ederek, ürün kalitesini yükseltme misyonunu taşımaktadır.

Aynı zamanda gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmanın bir görev olduğu anlayışıyla doğayı, insanı ve çevreyi korumayı ön planda tutarak, yaptığımız tüm faaliyetlerde iş sağlığı ve güvenlik kurallarını uygulayarak yasal mevzuatlara uymayı taahhüt etmektedir.

 

Sertifikalarımız