Bizden Haberler

1/6/2020
NİKKİSO Kriyojenik Pompa

NİKKİSO kriyojenik pompalar, LPG ve LNG transferinde ideal çözümü oluşturmaktadırlar.

1/3/2020
LEİSTRİTZ- ÇOK FAZLI ÜRETİM SİSTEMLERİ

Leistritz Çok Fazlı Pompalar, proses ekipmanlarına upstream olarak bağlıdır. Bunun sonucunda seperatör, ısıtıcı- işlemci, yıkama tankı, ham petrol/su tankı, karmaşık kontrol sistemleri, ayrı gaz/petrol borulama sistemleri, çok sayıda döner ekipman ve yakma gereksinimi ortadan kalkmaktadır.

12/30/2019
Özel Tasarım Hava Tahrikli Çift Diyaframlı Pompalar

Hava Tahrikli Çift Diyaframlı Pompalar (AODD), Özel Tasarımlarıyla Sayısız Avantaj Sunmaktadır Belirli skid tasarımları, sızıntıları azaltır, sistem boyutunu küçültür ve aynı zamanda güvenirliliği sağlamaya devam eder.

12/26/2019
ISI EKSTRAKSİYONU YÖNTEMİYLE SÜLFÜRİK ASİT ÜRETİMİ - RHEİNHÜTTE

Yeni Aurubis AG prosesi projesinde Rheinhütte ürünleri başarıya imza atmıştır. Isı ekstraksiyonu yöntemiyle sülfürik asit üretimi prosesinde, uzun yıllardır korozif ürünlere yönelik en gelişmiş pompaları tasarlayan ve üreten Rheinhütte Pumpen GmbH pompaları tercih edilmiştir.

12/26/2019
Boya ve Vernik Sektörüne Yönelik Almatec Pompalar

Almatec havalı diyaframlı pompalar, gelişmiş özellikleri ve işletmelere sağladığı faydalar sebebiyle boya ve vernik sektöründeki birçok hassas uygulamaya yönelik en uygun çözümü oluşturmaktadır.

12/23/2019
AFLEX HOSE-PTFE ASTARLI HORTUM ÇÖZÜMLERİ

Aflex Hose, Watson-Marlow Fluid Technology Grubu’nun bir parçasıdır ve 40 yılı aşkın süredir PTFE astarlı esnek hortum geliştirmekte, üretmekte ve montajını sağlamaktadır. Aflex hortumları, dünyanın en gelişmiş teknik özelliklerine ve çeşitliliğine sahiptir.