Bizden Haberler

12/9/2020
Wilden Hava Tahrikli Çift Diyaframlı Pompaların Avantajları

Wilden® için güvenilirlik en öncelikle konudur ve bu kapsamda hiçbir ödün kabul etmemektedir. Wilden’ın üretmiş olduğu hava tahrikli çift diyaframlı pompalar, basit tasarımı ve zorlu koşullara dayanıklılıkları ile güvenirliliği daima bir üst seviyeye çıkartmaya devam etmektedir.

12/7/2020
ABEL – MADENCİLİK UYGULAMALARINA YÖNELİK UZMAN ÇÖZÜMLER

ABEL pompalar, teknolojik yeniliklerle sürekli olarak optimize edilmektedir. ABEL pompaları, sağlam tasarım özelliği ile ön plandadır ve bu özelliğinden ödün vermemektedir. ABEL pompalar dünya çapındaki madencilik uygulamalarında ilk tercih konumundadır.

11/30/2020
Kimya Endüstrisinde Hava tahrikli Çift Diyaframlı Pompalar

Hava tahrikli çift diyaframlı pompalar, kimya tesislerinde yer alan en basit tasarıma sahip pompalardır. Basit tasarımı ve kullanım kolaylığı nedeniyle kimya tesislerinde çokça tercih edilen çok yönlü pompa konumundadırlar.

11/25/2020
Metrans Makina’dan Yakıt Sektörüne Yönelik Yeni İş Birliği

Sektörde 20 yılı aşkın süredir en son teknoloji ürünler geliştirerek, doğru, hızlı ve pratik çözümler geliştiren Fuelstat, yakıt testleri alanında sektörde ilk tercih haline gelmiştir.

11/23/2020
Güçlü URACA Yüksek Basınç Teknolojisi ile Güvenilir Yöntemle Yüzey Pürüzsüzleştirme

Yüzey pürüzsüzleştirme, metal ürün üretim prosesi esnasında yüzeyde oluşan demir oksit empüritelerini ortadan kaldırır. Kesintisiz döküm ve haddelemede yüksek basınçlı su ile güvenli yüzey pürüzsüzleştirme elde edilebilmektedir.

11/20/2020
ERİYİK KÜKÜRTE YÖNELİK RHEINHÜTTE POMPALAR

Eriyik kükürt pompalanması alanında uzman olan Rheinhütte, kendisini pompa üreticisinden öte bir çözüm sağlayıcısı olarak görmektedir ve bu özelliği ile fark yaratmaktadır.