Bizden Haberler

8/6/2020
BLACKMER MAGNES SERİSİ PALETLİ TİP KAVRAMALI POMPA

Blackmer®, MAGNES serisi ile farklı sektörlerdeki kritik uygulamalara yönelik işlevselliği, güvenilirliği ve esnekliği paket olarak sunmaya ve ilklere imza atmaya devam etmektedir. Paletli tip pompaların manyetik kavramalı serisine son olarak eklenen MAGNES serisi pompalar, dinamik salmastrasız manyetik kavrama kullanan pozitif deplasmanlı döner paletli pompalardır.

8/5/2020
CPDR & RCNKu- Rheinhütte Yatay Plastik Pompalar

CPDR ve RCNKu tipi pompalar, tasarım ve üretim açısından farklılıklara sahiptirler. Malzeme ve sızdırmazlık açısından aynıdırlar. Transfer gereksinimleri, esnek ve ekonomik bir biçimde 21 farklı pompa boyutu ve 2,500 m3/s ‘e kadar kapasitelerle karşılanabilmektedir.

8/3/2020
BİYODİZEL ve DİĞER BİYOYAKITLARIN ÜRETİMİNDE LEWA POMPALAR

Biyodizel ve diğer biyoyakıtların üretimindeki farklı proseslerde Lewa pompaları kullanılmaktadır.

7/23/2020
UÇAK YAKITLARINDA BLACKMER PALETLİ TİP POMPALAR

Çoğu uçaklarda “avgas” olarak adlandırılan uçak yakıtı kullanılmaktadır. Blackmer X, MLX ve HXL serileri, avgas/uçak yakıtı uygulamalarında iyi performans sağlarlar. Yüksek kapasiteli bu pompa modelleri, yüksek debi sağlayabilirler ve daha büyük yakıt tankına sahip uçaklara yönelik daha iyi bir çözüm oluşturabilirler

7/19/2020
POLİÜRETAN ÜRETİMİNDE LEWA DİYAFRAMLI PROSES POMPALARI

Poliüretan üretimi esnasında ön ve ara ürünlerinin güvenli bir şekilde taşınması, LEWA’yı bu sektörde güvenilir bir tercih haline getirmiştir.

7/15/2020
Tank ve Terminallerin Öncelikli Tercihi - Leistritz Vidalı Pompalar

Leistritz, terminallerde çokça tercih edilen ve ürünlerin depolama tankına taşınmasına yönelik özel tasarıma sahip vidalı pompalar geliştirmekte ve üretmektedir. Leistritz’in terminallere yönelik geliştirdiği pompa serisinde 3 ila 5 vidalı pompa yer almaktadır.