Bizden Haberler

11/25/2020
Metrans Makina’dan Yakıt Sektörüne Yönelik Yeni İş Birliği

Sektörde 20 yılı aşkın süredir en son teknoloji ürünler geliştirerek, doğru, hızlı ve pratik çözümler geliştiren Fuelstat, yakıt testleri alanında sektörde ilk tercih haline gelmiştir.

11/23/2020
Güçlü URACA Yüksek Basınç Teknolojisi ile Güvenilir Yöntemle Yüzey Pürüzsüzleştirme

Yüzey pürüzsüzleştirme, metal ürün üretim prosesi esnasında yüzeyde oluşan demir oksit empüritelerini ortadan kaldırır. Kesintisiz döküm ve haddelemede yüksek basınçlı su ile güvenli yüzey pürüzsüzleştirme elde edilebilmektedir.

11/20/2020
ERİYİK KÜKÜRTE YÖNELİK RHEINHÜTTE POMPALAR

Eriyik kükürt pompalanması alanında uzman olan Rheinhütte, kendisini pompa üreticisinden öte bir çözüm sağlayıcısı olarak görmektedir ve bu özelliği ile fark yaratmaktadır.

11/13/2020
Alfa Laval Santrifüj Pompalar

Alfa Laval, farklı gereksinimleri karşılamak üzere tasarlanmış olan ve çok sayıda uygulamalara uygunluk sunan geniş bir santrifüj pompa ürün gamına sahiptir.

11/11/2020
Alfa Laval Döner Lob Pompalar ile Güvenilir Performans

Alfa Laval döner lob pompalar, düşük, orta ve yüksek viskoziteli akışkanlara yönelik tasarlanmıştır ve hassas pompalama özelliği sayesinde güvenilir performans elde edilmesini sağlarlar

11/9/2020
Rheinhütte GVRN Dikey Metal Pompa

Rheinhütte GVRN pompa serisi sülfürik asit kullanımına yönelik özel olarak tasarlanmıştır. Zorlu uygulamaları en iyi şekilde kapsaması amacıyla 8 boyut seçeneği bulunmaktadır.