Bizden Haberler

19.4.2019

Metrans’tan Döner Ekipmanların Ömrünü Uzatacak Çözümler

 

Metrans, sektörün rakipsiz ve öncü üreticisi Inpro/Seal’in geliştirdiği özel teknoloji mil ve yatak koruma elemanlarını ürün portföyüne katmıştır.

 

Inpro/Seal, döner ekipmanların rulman ve şaftlarında daimi koruma sağlayan sızdırmazlık elemanlarının tasarımında ve üretiminde dünya lideridir.

Inpro/seal 1977 yılında “rulman izolatörü” kavramını icat ettiğinden beri, özel uygulamalarda liderliğini korumaktadır.

Özgün ürün gamı sayesinde, birçok sektördeki farklı uygulamalarda bakım aralıklarının uzatılmasına ve duruş sürelerinin kısaltılmasına olanak tanır.  Endüstrideki 30 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde, uygulamalara yönelik özel tasarlanmış çözümler üreterek en kısa sürede kullanıcıya ulaştırmaktadır. 

Daimi kaymalı yatak ve rulman izolatörleri, şaft topraklama çözümleri, şaft sızdırmazlık çözümleri ve fırça sızdırmazlık elemanlarından oluşan ürün programı, pompa, buhar türbini, motor, dişli kutuları, ekstruderler, mikserler, blenderlar, kağıt makinaları, ajitatörler, vidalı konveryörler, fanlar ve kompresörler olmak üzere birçok alanda uygulanmaktadır.

 

Gıdaya uygunluk, split tasarım seçeneği, aksiyal ve radyal hizasızlıkta çalışabilme, değişik çap ve şaft hızına uygunluk, yüksek sıcaklığa dayanıklılık, uygulamaya yönelik farklı malzeme seçenekleri, müşteriye özel tasarım ve üretim, performans garantisi, döner ekipman ömrü boyunca dayanıklılık ve patentli temassız-aşınma parçasız sızdırmazlık gibi birçok teknik özellik ve sahip oldukları özel teknoloji, ürünleri rakipsiz kılmaktadır.

 

Özel teknoloji mil ve yatak koruma elemanlarının çalışma prensipleri ve işletmenize uzun vadede sağlayacakları katkılar konusunda sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyarız.