Bizden Haberler

3/2/2020

JET POWER 480-VARIO – ÇOK FONKSİYONLU POMPA ÜNİTESİ

 

Neredeyse tüm uygulamalara uygun, çok yönlü yüksek basınç pompa ünitesi: Endüstriyel temizlikte öncü yenilik!

 

URACA JetPower 480-VARİO, üstün özellikleri sebebiyle modifikasyon gerektirmeden en zorlu uygulama gereksinimlerini dahi karşılamaktadır. Üstün esnekliğe sahip 480kW gücündeki ünite, sadece endüstriyel temizlik ile sınırlı kalmamaktadır, aynı zamanda yüzey onarımlarına da uygundur.  Ekipman gereksinimine göre otomatik uyarlanabilir özellik sayesinde esneklik elde edilmektedir.  Ünite, basit el aletlerinden, hidro yıkım robotlarına kadar her tür aleti modifikasyon gerektirmeden çalıştırabilmektedir.  Bu özellik sayesinde beton kırma, büyük gemi temizliği gibi el püskürtme tabancası kullanılan zorlu işler hızla yürütülebilmektedir. 

 

Ünite kullanımı oldukça basittir, debide ön ayar gerektirmez. Kullanımı kolay denetim sistemine istenilen basınç girilir, akabinde ünite, girilen basıncı seçilen alete ayarlayarak iletir. Veriler, URACA kontrol sistemindeki renkli ekrandan takip edilebilmektedir.  Bu sayede, enerji tasarruflu çalışma devam ettirilirken, farklı yüksek basınç uygulamaları arasında hızlı ve sorunsuz bir şekilde geçiş yapılabilmektedir.

 

Pompa kaideli olup, tüm sürücü parçaları içermektedir ve dizel motor ile çalıştırılmaktadır. Motor, doğa dostudur ve TIER V emisyon standartlarına uygundur.  Yakıt tüketimi de otomatik geçiş sistemi sayesinde minimuma indirilmektedir. Tüm ünite, mobilite amaçlı olarak tanker veya konteynere monte edilebilmektedir. Tüm kaideli su ve dizel tankları mobil işleme göre boyutlandırılmaktadır.

 

Yeni URACA JetPower 480-VARİO’nun sağladığı özellikler nettir: Örneğin 1000 bar’lık tek bir pompa ünitesi, 16 ila 283l/dak debiye sahip işlerin üstesinden parça değişimi veya enerji tüketimini artıran ek aletlere gerek kalmadan başarıyla gelmektedir. Kısacası, tüm iş sahasında tek bir pompa ile küçükten büyüğe olmak üzere tüm işler kolaylıkla halledilebilmektedir.

 

Metrans Makina, Türkiye’deki yetkili URACA distribütörlüğü ve servis bakım merkezidir.