Bizden Haberler

11.6.2019

Metrans Makina’dan, Woodfiled Systems ile İş Birliği Anlaşması

 

Bünyesinde sektörün yenilikçi ve öncü üreticilerine yer vermeyi ilke edinen Metrans Makina, deniz dolum kolları ve mafsalların tasarımı ve üretimi alanında sektörün lideri olan ve Metrans Makina’nın  temsilcisi olduğu Loadtec firmasının deniz dolum kolu bölümünü bünyesine katan Woodfield Systems Ltd. ile anlaşma sağlayarak Türkiye’deki tek yetkili temsilciliği olarak hizmet vermeye başlamıştır.

 

90 yıllık tecrübeye sahip Woodfield Systems Ltd. tamamlayıcı ürün gamı sayesinde, petrol ve petrokimya sektörüne yönelik skid paketleri ve boru tesisatları tasarlamakta ve üretmektedir. Son teknolojiye sahip parça üretim merkezinde gerçekleştirilen hassas mekanik ve torna işlemleri sayesinde, farklı taleplere cevap verebilmektedir.

 

Woodfield Systems, manuel, hidrolik ve elektro hidrolik kumandalı; ERS’li ve ERS’siz, kriyojenik seçenekli deniz dolum kollarının ve mafsalların tasarım ve üretiminin yanı sıra, bakım ve muayene, kurulum, yedek parça, yenileme, kontrol sistemleri, modifikasyon ve iyileştirme, eğitim gibi servis hizmetleri, skid paketleri, montaj, saha hizmeti, üretim ve kaynaklama gibi mühendislik hizmetleri sayesinde farklı talep ve ihtiyaçlara yönelik çözümler sunmaktadır.

 

Ürünler ve hizmetler ile ilgili detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.