Bizden Haberler

4/1/2021
URACA Pompaları Covid 19´a Karşı Kullanımda!

Corona ile mücadelede önemli yer tutan maskelerin kumaşının dokumasında yüksek basınçlı su teknolojisi kullanılmaktadır.

5/5/2021
Reaktör Temizleme Sisteminde Proses Güvenirliliği

URACA’nın anahtar teslim reaktör temizleme sistemlerinin tek merkezden kontrol edilme, üretim verimini arttırma ve çalışma ortamı verimini arttırma gibi avantajlar sağlar.

1/5/2021
NOV (Moyno™/Mono™) ‘un yenilikçi EZstrip™ tasarımı burgulu pompası

NOV (Moyno™/Mono™) ‘un yenilikçi EZstrip™ tasarımı burgulu pompası sayesinde yerinde bakım olanağı sağlanmıştır. Bakımcı dostu tasarımı sayesinde bir günlük bakım işlemini 30 dakikaya düşürme imkânı sağlanmıştır.

12/24/2020
Diyafram Ömrü Nasıl Uzatılır ?

Wilden tasarımı Chem-Fuse diyaframlar, yekpare piston tasarımı ile hava diyaframlı pompaların çalışma ömürlerini uzatmaktadır.

12/9/2020
Wilden Hava Tahrikli Çift Diyaframlı Pompaların Avantajları

Wilden® için güvenilirlik en öncelikle konudur ve bu kapsamda hiçbir ödün kabul etmemektedir. Wilden’ın üretmiş olduğu hava tahrikli çift diyaframlı pompalar, basit tasarımı ve zorlu koşullara dayanıklılıkları ile güvenirliliği daima bir üst seviyeye çıkartmaya devam etmektedir.

12/7/2020
ABEL – MADENCİLİK UYGULAMALARINA YÖNELİK UZMAN ÇÖZÜMLER

ABEL pompalar, teknolojik yeniliklerle sürekli olarak optimize edilmektedir. ABEL pompaları, sağlam tasarım özelliği ile ön plandadır ve bu özelliğinden ödün vermemektedir. ABEL pompalar dünya çapındaki madencilik uygulamalarında ilk tercih konumundadır.