Bizden Haberler

5/16/2022
Goulds Pumps 3700i Oil Filtering Simulation

API 610 12. Baskıya uyumlu ITT Goulds 3700i - OH2 santrifüj pompa, patentli kartuş filtresi ile rulman yağındaki su ve partikülleri sürekli filtre ederek yağ değişim süresini 2 katına çıkarmaktadır. API 610 12. Baskıya uyumlu ITT Goulds 3700i - OH2 santrifüj pompa, patentli kartuş filtresi ile rulman yağındaki su ve partikülleri sürekli filtre ederek yağ değişim süresini 2 katına çıkarmaktadır.

5/11/2022
Bredel Hose Pumps: Accessories

Bredel hortum pompanızı hangi aksesuarlar ile özelleştirebileceğinize daha yakından bakın! Daha detaylı bilgi için: https://www.metrans.com.tr/hortum-_peristaltik_-pompalar/ Learn how you can customise and enhance your Bredel hose pump’s operation with this full suite of useful OEM add-ons. Find more information on our website: https://en.metrans.com.tr/hose-_peristaltic_-pumps/

4/20/2022
Uraca P3-19 Yüksek Basınç Pompası

Güçlü, hafif, güvenilir – Yeni P3-19 yüksek basınç pompası Uraca’nın yeni modeli P3-19 birçok teknik iyileştirme içermektedir. Yeni tasarımla pompa daha küçük ve hafif olmasına rağmen daha güçlü tasarlanmıştır. %10 daha yüksek güç ile KD708 model pompanın yerini almakla kalmaz, aynı zamanda daha geniş uygulama alanına sahiptir.

3/23/2022
NOV Moyno burgulu pompalar

Kullanıcı dostu NOV Moyno burgulu pompalar hijyenik uygulamalar için ekonomik çözüm olmaya devam ediyor.

2/21/2022
Leistritz FLEXCORE screw pump series

Makine, denizcilik, enerji, petrol ve kimya sektörleri özelinde geliştirilmiş olan FLEXCORE, eşsiz esnekliğinin yanı sıra üstün performans ve kalite sunmaktadır. FLEXCORE made for demanding applications in the mechanical engineering, naval, energy, oil, and chemical sectors provides superior performance data and maximum operational reliability beside its unique flexibility.

2/21/2022
TODO Tank ünitesi

Geliştirilmiş tasarımıyla TODO Tank ünitesi; daha düşük basınç kaybı, ağırlık ve bakım sürelerinin yanı sıra daha yüksek debi sunmaktadır. The upgraded design of TODO Tank units feature in reduction of pressure drop, weight and maintenance time while increasing the flow rate.