Bizden Haberler

11/11/2020

 

 

Alfa Laval Döner Lob Pompalar - Güvenilir Performans

 

Alfa Laval döner lob pompalar, düşük, orta ve yüksek viskoziteli akışkanlara yönelik tasarlanmıştır ve hassas pompalama özelliği sayesinde güvenilir performans elde edilmesini sağlarlar. Alfa Laval ürün gamında SX, SRU ve OptiLobe olmak üzere üç çeşit döner lob pompa sunulmaktadır. Her bir pompa, sağlam tasarımlarının yanı sıra yüksek güvenlik standartlarını karşılamaktadır. Tüm Alfa Laval pompaları düşük işletme giderleri ve kullanımda esneklik sağlar. 

 

OptiLobe

OptiLobe, optimize edilmiş bir döner lob pompadır ve Alfa Laval SRU ve SX döner lob pompalarına daha düşük maliyetli bir alternatif oluşturmaktadır. OptiLobe, gıda ve içecek sektöründeki genel uygulamalara yönelik tasarlanmıştır. 

 

SRU

Pompalanacak ürünün yapısını bozmayan ekstra hassas pompalama özelliği sebebiyle, gıda, içecek, biyoteknoloji ve farmasötik endüstrideki hassas uygulamalarda tercih edilmektedir.

 

SX

SX, Alfa Laval’ın premium döner lob pompa modelidir ve hijyen, biyoteknoloji, farmasötik, sağlık, güzellik ve zorlu gıda endüstrisindeki ultra temiz uygulamalarındaki proses akışkanlarının hassas transferinde yönelik tasarlanmıştır.

 

Metrans Makina Türkiye’deki yetkili Alfa Laval temsilciliği ve servis bakım merkezidir.